VIA-SOUND.CZ

Pro internetový obchod s vestavnými Bluetooth audio přijímači jsme se rozhodli po březnové návštěve veletrhu Light&Building 2016. Tento představuje největší světovou přehlídku osvětlovací, elektro, domácí a automatizační techniky pro domy i budovy. A naši firmu na něm oslovilo několik zahraničních společností se zájmem o spolupráci při zastupování a distribuci svých produktů v České republice a na Slovensku. My jsme si vybrali právě španělského výrobce EISSOUND, který se již 23 let specializuje na audio řešení pro dům i budovy a dodává své výrobky do více než 50 zemí světa na 5 kontinentech.

Chceme umožnit i zákazníkům v České republice, pořizovat si s profesionální podporou kvalitní a inovativní audio výrobky úspěšné společnosti EISSOUND.

Provozovatelem internetového obchodu VIA-SOUND.CZ je společnost via-electra s.r.o.. Tuto v lednu 2016 založilo a vede tým profesionálů z oboru elektro a automatizace s více než 20-ti letými zkušenostmi získanými u globálního technologického lídra daného oboru – společnosti ABB.

 

Za tým VIA-SOUND.CZ,

David Hradil

vedoucí internetového obchodu

 

20160425_Picture_O_nas